• We maken gebruik van de sportzaal!
  • Maximaal 66 kinderen in drie groepen
  • Onderdeel van multifunctioneel centrum 't Hart

Schrijf je in

Leuk dat je een kijkje neemt op de locatiepagina van buitenschoolse opvang De Reuzepas.
Samen met het kinderdagverblijf en de peutergroep vormen wij een kleinschalig kindercentrum waar iedereen elkaar kent. Bij de buitenschoolse opvang hebben we drie basisgroepen. Zeer praktisch en alles onder één dak.

Samenwerking in 't Hart

Wij zitten in het mooie MFA ’t Hart en daar werken we samen met diverse partners. Dat geeft extra mogelijkheden op het gebeid van gezamenlijke activiteiten en bij het gebruik van verschillende ruimtes zoals de sporthal, het schoolplein, handenarbeidlokaal en de bibliotheek.

Vertrouwde kinderopvang

Onze pedagogisch medewerkers verzorgen zowel de voorschoolse, naschoolse en vakantieopvang. Voor het kind is het fijn als het overal bekende personen ziet. Ook de overdracht van kind, ouders, school en opvang kan op deze manier snel en duidelijk verlopen omdat de lijntjes kort zijn. Samen met de kinderen spreken we af wat ze gaan doen na school. Daarnaast werken we met een thema waar de kinderen zelf keuzes voor activiteiten maken.

Vakantie bij de bso

In de schoolvakanties zijn we de hele dag open en maken we samen met de kinderen een speciaal vakantieprogramma. Uitstapjes horen daar natuurlijk ook bij. Tijdens studiedagen zijn we ook de hele dag open.

Wil je een keer komen kijken, loop gerust even binnen of maak een afspraak. Wij maken graag tijd voor je vrij.

Kinderen van basisschool De Reuzepas komen bij ons
Masja

Maak kennis met de clustermanager

Mijn naam is Masja van der Werve en ik werk sinds maart 2013 bij KION.

Mijn voldoening en uitdaging zit in het zien van lachende kinderen, tevreden ouders en blije medewerkers. Als ik medewerkers kan laten doen waar ze goed in zijn, kunnen zij ook het beste aan kinderen en ouders bieden.

Adres

bso De Reuzepas
Den Elt 17e
6644 EA Ewijk
LRK-nummer 216378667

Clustermanager

Openingstijden

Voor school
ma:     07.30 - 08.45 uur
Di:      07.30 - 08.45 uur
woe:   07.30 - 08.45 uur
do:      07.30 - 08.45 uur
vrij:     07.30 - 08.45 uur 

Na school
ma:     14.00 - 18.00 uur
di:       14.00 - 18.00 uur
woe:   14.00 - 18.00 uur
do:      14.00 - 18.00 uur
vr:       14.00 - 18.00 uur 

Schoolvakanties
In de vakantie is er opvang vanaf 08.00 uur, op aanvraag vanaf 07.30 uur.

kion kinderopvang quotes

Wat ouders zeggen

  • In de vakanties worden leuke activiteiten gedaan.

Het beste voor kinderen

Je vertrouwt je kind niet zomaar toe aan een ander. Wij weten dat. Breng je zoon of dochter met een gerust hart bij onze opvang zodat je kunt werken of studeren. Wij zijn er voor jou én we zijn in de buurt.

kindwijzer